''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: megan6 » 24 kwie 2014, 20:34

a ja byłam 21 kwietnia na tym filmie w kinie fajnie było bardzo mi się podobał. Daje dużo do zrozumienia i pokazania jakie wartości są najważniejsze w życiu, nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej ;) mało optymistyczne ale prawdziwe, ale mimo przeszkód warto walczyć i starać się żyć i ufać Bogu.
In the arms of the angel fly away from here ...
you're in the arms of the angel, may you find some comfort here
Awatar użytkownika
megan6
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 214
Rejestracja: 23 lut 2013, 19:57
Lokalizacja: Kendal

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Krzysztoff » 24 kwie 2014, 21:10

no widzisz , każdy widzi coś innego i wyciąga dla siebie coś ważnego

Ja widzę tam takie przesłanie , że wielu ludzi mówi że wierzy w Boga, mówi o Bogu, modli się do Boga a jednak tak naprawdę - to wszystko jest powierzchowne.

Uświadomienie sobie że niebo istnieje naprawdę , i że miłość i miłosierdzie jest najważniejsze - to jest duża zmiana
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: megan6 » 24 kwie 2014, 21:20

Masz rację podstawą było to czym ja się kieruję w życiu, ale musiałam do tego dojrzeć, mianowicie : Trzeba bezgranicznie zaufać Bogu, poświęcić mu swoją duszę w 100% by mógł nas prowadzić, nawet przez ciemną dolinę. Pokazać Bogu że nic nie jest ważniejsze od niego a wszystkie złe rzeczy, problemy, straty które nas dotykają mają swój powód i należy czerpać z nich naukę i poświęcić wszystko w imię Boga, bo tak naprawdę nic do nas nie należy, nawet nasze dzieci nie są nasze, nasze ciało nie jest nasze a nasz duch z duszą należą do Boga. Kieruję się w życiu tą maksymą i ufam mu i wiem że nigdy, choćby zabrał mi wszystko co najbardziej kocham nie zostanę sama bo On jest przy mnie. Drugą sprawą jest podejście do bliźniego, czyli każdej istoty, człowieka czy Ducha z miłością. Mowa jest o tym by kochać bliźniego jak siebie samego, a ja uważam że innych powinniśmy kochać bardziej niż siebie, wtedy nasze podejście będzie właściwsze.
Tym się kieruję ja w swoim życiu a ten film tylko mnie w moich przekonaniach umocnił i potwierdził to co wiedziałam.
In the arms of the angel fly away from here ...
you're in the arms of the angel, may you find some comfort here
Awatar użytkownika
megan6
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 214
Rejestracja: 23 lut 2013, 19:57
Lokalizacja: Kendal

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: Krzysztoff » 24 kwie 2014, 21:54

swoją drogą to całkiem fajne mają zwyczaje "protestanci" (szeroko rozumiani) , podoba mi się taki kościół , prosty, bez nadętej pobożności

taki bliski życia i spraw życiowych , ludzie się znają , sobie pomagają i to co w innych relacjach się powtarza - jak coś u kogoś innego źle dzieje to się za niego modlą.
Przede wszystkim , ludzie są sobie bliscy - tak normalnie ze sobą rozmawiają (nie przez internet) - choć pewnie wielu ma swoje wady

Urzekł mnie ten film bo był pozbawiony nadęcia , jakichś metafizycznych wstawek, jakiejś tajemniczości czy efektów specjalnych .
Po prostu o tym co najważniejsze i w powiązaniu z tym życiem co jest tu i teraz,

bardzo spirytystyczny film
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: juniperus » 28 kwie 2014, 08:27

Ja również przypatruję się zasadom, panującym u protestantów i nie ukrywam, że od dawna podoba mnie się ten kościół.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: ''Niebo istnieje...naprawdę''-książka,film

Postautor: nerrroli » 09 cze 2019, 17:35

Weroniko! pięknie dziękuje za podanie świetnego materiału,filmu i tyt. książki Tyle już filmów powstało dzięki odwadze ludzi ( bo co tu kryć społeczeństwo nie zawsze jest przygotowane na PRAWDĘ) Pamiętam świetny film"jak Bóg da" "Czy na prawdę wierzysz ?" i film na faktach o dziewczynce która przeżyła upadek z wysokości 10 m ( wpadając do spróchniałego drzewa ) MOŻE MACIE JESZCZE JAKIEŚ FILMY TEGO TYPU KTÓRE MOŻNA POLECIĆ ? 'Ostatnia klątwa " także robi spore wrażenie ,pozdrawiam,serdeczności
nerrroli
 
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2019, 23:18

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości