Paranormalni Wolontariusze - Anomalium

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Paranormalni Wolontariusze - Anomalium

Postautor: Sante » 03 maja 2010, 13:21

Grupa Anomalium skupia wokół siebie wolontariuszy zajmujących się badaniem zjawisk paranormalnych – od nawiedzeń po zdolności parapsychiczne. Analizujemy, doradzamy, a w razie konieczności odwiedzamy – bez opłat, dbając o Waszą prywatność!

Rys historyczny.

Grupa Anomalium została założona w 2008 roku przez Wojciecha Urbanowicza. Początkowo jej głównym zadaniem było szukanie i katalogowanie nawiedzonych miejsc na terenie województwa podlaskiego. W grudniu 2008 roku powstałą strona internetowa Anomalium.pl, będąca zbiorem wszystkich tego typu miejsc. Z czasem pojawiło się również forum dyskusyjne, interaktywny czat, nawiązaliśmy współprace z innymi serwisami, a także rozszerzyliśmy naszą działalność na terytorium całej Polski. Rok 2009 był obfity w zmiany. Serwis przechodził kilkukrotne zmiany. Było to spowodowane szybkim rozwojem grupy, a także nieoczekiwanym wzrostem zainteresowania.

Jak działamy?

* Doradzamy – jeśli obserwujesz u siebie tajemnicze zjawiska, których nie potrafisz wyjaśnić, skontaktuj się z nami. Na podstawie Twoich relacji analizujemy sytuację i wyciągamy wnioski, próbując na odległość odkryć przyczynę tajemniczych zjawisk.
* Sprawdzamy – a jeśli Twój problem narasta i nie znajdujesz logicznych wyjaśnień czy to sam, czy to na bazie naszych sugestii, wtedy możemy przyjechać i sprawdzić wszystko na miejscu. Nic nie płacisz, a my dbamy o Twoją prywatność.
* Badamy – w terenie zbadamy tajemnicze zjawiska: przeprowadzimy obserwację, eksperymenty, różnymi metodami próbując odkryć prawdę za tym, co wydaje się być paranormalnym w swej naturze.
* Pomagamy – w końcu rozwiążemy problem tajemniczych zjawisk posługując się arsenałem sposobów, niezależnie czy mamy do czynienia z kapiącą rurą, czy faktycznym nawiedzeniem. Od wszystkiego mamy ekspertów

Czy taka działalność ma sens?

Wbrew przekonaniu wielu ludzi nasza działalność nie jest pozbawiona sensu. Zjawiska paranormalne są wciąż tematem tabu. Staramy się przełamywać stereotypy i pomagać wszystkim tym, którzy doświadczyli czegoś niewytłumaczalnego. Pragniemy także zbadać znane nam miejsca w Polsce uważane za nawiedzone i opublikować owoce naszej czasochłonnej pracy.

Kontakt
Sante
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2010, 13:15

Re: Paranormalni Wolontariusze - Anomalium

Postautor: konrad » 03 maja 2010, 14:11

Witaj,

Jako osoba zawsze ciekawa świata mam kilka pytań:

Na podstawie Twoich relacji analizujemy sytuację i wyciągamy wnioski, próbując na odległość odkryć przyczynę tajemniczych zjawisk. [...] przeprowadzimy obserwację, eksperymenty, różnymi metodami próbując odkryć prawdę za tym, co wydaje się być paranormalnym w swej naturze.


Jakie metody badawcze stosujecie?

Sante pisze:* Pomagamy – w końcu rozwiążemy problem tajemniczych zjawisk posługując się arsenałem sposobów, niezależnie czy mamy do czynienia z kapiącą rurą, czy faktycznym nawiedzeniem. Od wszystkiego mamy ekspertów


W jaki sposób pomagacie w przypadku faktycznych nawiedzeń? Kim są Wasi eksperci?

Dziękuję i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 14:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość