"Nie polecam". Przeczytaj, a się dowiesz.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

"Nie polecam". Przeczytaj, a się dowiesz.

Postautor: Niewiara19 » 22 cze 2017, 18:34

Witam kochani, to znów ja. :)
Otóż chciałam dziś wyrzucić z siebie trochę złości. A forum jest od tego żeby dzielić się z ludźmi. Mój post jest skierowany do osób o wielu zainteresowaniach-a konkretnie do tych co interesują się magia bądź chcą sobie o niej poczytać. Może są tu tacy? Zauważyłam że tutaj jest bardzo dużo miłych i otwartych ludzi. Miło mi się na tym forum przebywa. Można z wami pisać dosłownie o wszystkim, a wy postaracie dać się odpowiedzi( tak chcę wspomnieć o moim omyłkowym poście o Sigil, taki mój mały błąd ale dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi). Natomiast na jednym forum zostałam bardzo nie ładnie potraktowana. Chodzim mi o http://forumezo.pl/ . Tak, to nie jest miłe gdy ktoś od czapy usuwa wszystkie twoje dane(nie wiem czy posty przetrwały) i nawet nie raczy odpisać ci na emaila. Ogólnie do udzielania odpowiedzi się tam nie kwapią, a i za dużo napisać nie potrafią, szkoda. Ale żeby ludziom bez powodu konto usunąć to już przesada. Regulamin nie został złamany, wszystko kulturalnie i legalnie, a mimo to bez żadnej odpowiedzi ani podanej przyczyny skasowali mnie. Nawet żadnego wyjaśnienia się doczekać nie mogę, a błąd został popełniony z ich strony. Wszystkie dane były poprawnie wpisywane bo sprawdzałam. Oni je usunęli i teraz jedyne co mogę sobie przeczytać na tym forum to: brak danych albo nie właściwe hasło albo podany adres nie istnieje. Nic nie raczą z tym zrobić, a ja nie mam zamiaru kolejny już raz się rejestrować. Może to się znów powtórzy i co? Tylko mi krwi napsuli. Tak więc nie polecam http://forumezo.pl/ . Nie liczę na wasze odpowiedzi pod tym postem( ale jeśli będą to mile widziane). Ma on być jedynie przestrogą, a może pomocą dla ludzi chcących skorzystać z owego forum. Urzędując na nim przygotujcię się na to że po pewnym czasie, bez waszej wiedzy i bez przyczyny, możecie po prostu z niego zniknąć. Lepiej się tam nie zżywajcie z ludźmi bo później może wam się zrobić przykro po takiej akcji ;-(. Dziękuję i do usłyszenia, a może raczej do przeczytania ;-)
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 17:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: "Nie polecam". Przeczytaj, a się dowiesz.

Postautor: odnowa » 22 cze 2017, 21:50

To forum może i jest mało aktywne, ale bądź pewna że nie dostaniesz bana za zadane pytanie. W dziale "Różne różności" bez problemu możesz pytać się o tematy związane z ezoteryką. Sam nie nazywam się spirytystą, jestem raczej sympatykiem spirytyzmu, otwartym na inne nurty.
odnowa
 
Posty: 428
Rejestracja: 27 sty 2015, 07:00

Re: "Nie polecam". Przeczytaj, a się dowiesz.

Postautor: Niewiara19 » 22 cze 2017, 22:15

odnowa pisze:To forum może i jest mało aktywne, ale bądź pewna że nie dostaniesz bana za zadane pytanie. W dziale "Różne różności" bez problemu możesz pytać się o tematy związane z ezoteryką. Sam nie nazywam się spirytystą, jestem raczej sympatykiem spirytyzmu, otwartym na inne nurty.


1.Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale wydaje mi się że pisząc:"To forum może i jest mało aktywne, ale bądź pewna że nie dostaniesz bana za zadane pytanie." chodziło ci o to forum na którym teraz piszemy. Chcę wyjaśnić że jak dla mnie to na tym forum spirytystycznym jest niezła frekwencja, a pisząc w głównym poście że nikt nie kwapi się do odpowiedzi to chodziło mi o http.forumezo.pl. Tutaj jak najbardziej mi pasuje.
2.Nie boję się dostać bana za post związany z magią bo przekonałam się o tym że jest tu wielu ludzi takich jak ty "odnowa"- otwartych na nowe tematy :) Polecam ci zajrzeć na mój post "Sigil- o co biega?" to właśnie dzięki tej 'pomyłce' przekonałam się że nie muszę bać się pisać na inne tematy.
3.Dziękuję za propozycje że w dziale "Różne Różności" mogę pisać o tematach związanych z ezoteryką ;-) To będzie "+" dla ciebie :-D :lol: :lol:
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 17:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: "Nie polecam". Przeczytaj, a się dowiesz.

Postautor: czarnyMag » 23 cze 2017, 11:52

Znam to forum! Byłem tam i jestem tam nadal zapisany :lol: To forum jak każde inne. Forum "ezo" w pod tekście katolickie ludzi zranionych którzy jednak zawsze wrócą do korzeni :twisted: gdy wystąpi problem na linii mózg - wiara :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2868
Rejestracja: 05 gru 2014, 22:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość